Putpelių narvai | Narvai putpelems | Putpelių narvai su Led apšvietimu | Narvai putpelems su Led apšvietimu - Putpelių narvai | Klatki dla przepiórek | Клетки для перепелов | Puuri vutt | Būrus paipalu | Quails cages | Quail Zellen

www.putpeliuukis.lt
+37068646300

  Putepelių narvai Putpelės Putpelių kiaušiniai 

Direkt zum Seiteninhalt

Pagrindinis puslapis:

Gaminame narvus putpelėms komplekte su: lesykla, nipeline girdykla ir podugniu. Narvai lengvai modeliuojami į etažerių tipo grupes. Narvuose nėra medinių komponentų, nesikaupia mėšlas ir bakterijos. Lengvai plaunami ir dezinfekuojami. Naudojamas cinkuotas tinklas su plastiko danga. Tvirtinimui – cinkuotos „eurosąvaržos“, o ne plastikiniai fiksuojantys dirželiai. Visi narvai komplektuojami su specializuotomis lesyklomis, kurias naudojant patiriami minimalūs lesalų nuostoliai. Taip pat gaminame narvus su ekonomiškais juostiniais šviesos diodų šviestuvais. Tokio tipo šviestuvai hermetiški ir visiškai saugūs. Esant apšvietimui 16 valandų per parą, elektros energijos sunaudojimas per mėnesį atsieina iki 0,5€. Esant papildomam apšvietimui narvuose putpeles galima laikyti ir blogai apšviestose patalpose. Tik į lesyklos pusę nukreipta šviesa neerzina putpelių ir sudaro galimybę sumažinti paukščių agresiją. Šiuolaikinės apšvietimo technologijos leidžia pailginti paukščiams apšviestumo dienos šviesa laikotarpį ir užtikrinti didelį dėslumą bet kuriuo metų laiku. Podugnių, skirtų   mėšlo surinkimui, tarnavimo laikotarpis -  iki 5 metų.
Didelis narvas iki 24 putpelių laikimui

Didelis narvas iki 24 putpelių laikimui

Didelis narvas iš cinkuotos vielos 2,1 mm. storio su PVC danga. Podugnis kraikui iš cinkuotos skordos 0,5 mm. storio.Komplekte su: patogia lesykla, 2 nipelinėmis girdyklomis su lašų gaudytuvais, cinkuotu podugniu kraikui.Faktiniai išmatavimai: 940m×375mm×330mm. Naudingi išmatavimai: 940mm×260mm×200mm.Pristatymas Lietuvoje su DPD kurjerių tarnyba iki 3 didelių narvų kainuoja 11,99 eur.

45,00€ Pridėti
Didelis narvas su LED šviestuvu iki 24 putpelių laikimui

Didelis narvas su LED šviestuvu iki 24 putpelių laikimui

Didelis narvas iš cinkuotos vielos 2,1 mm. storio su PVC danga. Podugnis kraikui iš cinkuotos skordos 0,5 mm. storio. Komplekte su: patogia lesykla, 2 nipelinėmis girdyklomis su lašų gaudytuvais, cinkuotu podugniu kraikui, juostiniu šviesos diodų šviestuvu. Faktiniai išmatavimai: 940m×375mm×330mm. Naudingi išmatavimai: 940mm×260mm×200mm.Pristatymas Lietuvoje su DPD kurjerių tarnyba iki 3 didelių narvų kainuoja 11,99 eur.

55,00€ Pridėti
Komplektas iš 4 narvų su metalinių laikikliu

Komplektas iš 4 narvų su metalinių laikikliu

Modulinė grupė putpelių narvų su laikikliu. Surinkimas modulinės grupės nereikalauja dydelių įgudžių, labai paprastas ir greitas. Laikiklis narvams komplektuojamas ratukais, tai leidžia nesunkiai patraukti visą narvų grupę į šoną, ir labai palengvina tvarkyma ūkinėje patalpoje. Komplektą sudaro: 4 dideli narvai, 6 dalių metalinis laikiklis ir 4 ratukai. Detalesnė informacija telefonu arba elektroniniu paštu.

214,00€ Pridėti
Komplektas iš 8 narvų su metalinių laikikliu

Komplektas iš 8 narvų su metalinių laikikliu

Modulinė grupė putpelių narvų su laikikliu. Surinkimas modulinės grupės nereikalauja dydelių įgudžių, labai paprastas ir greitas. Laikiklis narvams komplektuojamas ratukais, tai leidžia nesunkiai patraukti visą narvų grupę į šoną, ir labai palengvina tvarkyma ūkinėje patalpoje. Komplektą sudaro: 8 dideli narvai, 6 dalių metalinis laikiklis ir 4 ratukai. Detalesnė informacija telefonu arba elektroniniu paštu.

406,00€ Pridėti
Mažas narvas iki 8 putpelių laikimui

Mažas narvas iki 8 putpelių laikimui

Mažas narvas iš cinkuotos 2,1 mm. vielos su PVC danga. Podugnis kraikui iš cinkuotos skardos 0,5mm storio. Komplekte su: patogia lesykla, 1 nipeline girdykla su lašų gaudytuvu, cinkuotu podugniu kraikui.Faktiniai išmatavimai: 450mm×385mm×290mm. Naudingi išmatavimai: 450mm×265mm×200mm.


Pristatymas Lietuvoje su DPD kurjerių tarnyba iki 6 mažų narvų kainuoja 11,99 eur.

23,00€ Pridėti
Mažas narvas su LED šviestuvu iki 8 putpelių laikimui

Mažas narvas su LED šviestuvu iki 8 putpelių laikimui

Mažas narvas iš cinkuotos 2,1 mm. vielos su PVC danga. Podugnis kraikui iš cinkuotos skardos 0,5mm storio. Komplekte su: patogia lesykla, 1 nipeline girdykla su lašų gaudytuvu, cinkuotu podugniu kraikui, juostiniu šviesos diodų šviestuvu. Faktiniai išmatavimai: 450mm×385mm×290mm. Naudingi išmatavimai: 450mm×265mm×200mm.Pristatymas Lietuvoje su DPD kurjerių tarnyba iki 6 mažų narvų kainuoja 11,99 eur.

33,00€ Pridėti
Montažinė lentyna 4 narvų laikimui

Montažinė lentyna 4 narvų laikimui

Metalinė modulinė lentyna su ratukais.

34,00€ Pridėti
Montažinė lentyna 8 narvų laikimui

Montažinė lentyna 8 narvų laikimui

Metalinė modulinė lentyna su ratukais.

46,00€ Pridėti
Lithuania Parapijonishkes Piliakalnio str.1 LT 13241
Atgal | Atgal į pagrindinį puslapį